Producenci
O firmie

Marka Frikolino funkcjonuje na rynku od ponad 8 lat w postaci sklepów stacjonarnych mieszczących się w Krakowie i w Skawinie w województwie małopolskim.  

  • Kraków - Królewska 49, 33-332
  • Skawina - Ogrody 6B, 32-050

Tam też odbywa się odbiór osobisty zamówionych w sklepie internetowym towarów. Sklep internetowy jest inicjatywą rozwijającą w/w sklepy stacjonarne. Wierzymy, że nasza wciąż rozwijana oferta trafi w państwa gusta! Staramy się wybrać najlepsze, sprawdzone produkty zarówno znanych firm jak i tych mniej rozpoznawalnych. 

Historia sklepów Frikolino rozpoczęła się jeszcze w minionym systemie. Wtedy to na dzisiejszej ulicy Królewskiej (wówczas ul. 18 stycznia) istniał niepozorny "Sklep z zabawkami". Nastał czas zmian ustrojowych, a wraz z nim pojawiły się nowe możliwości. Wtedy to wraz z rozwojem wolnego rynku sklep zyskiwał nowych sympatyków co zaowocowało decyzją o otwarciu drugiego sklepu w Skawinie. Zmiana nazwy na obecną nastąpiła na krótko przed tym ruchem. Wraz ze zwiększonym zainteresowaniem klientów rodziła się idea by wyjść z naszymi produktami także szerzej i spróbować swoich sił w internecie. Tak własnie narodziła się idea sklepu Frikolino.pl na którym własnie się znajdujesz!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl