Producenci
Opcje dostawy
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KSIĄŻECZKA POŁĄCZ PUNKTY I ZOBACZ! NA WSI PRZYGOTOWANIE DO NAUKI PISANIA ŚCIERALNY PISAK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przedział wiekowy: 4-6 lat
Oprawa: miękka
Format: 20,5 x 24 cm; + podwójna wkładka z naklejkami; ilustracje barwne; uszlachetniona okładka
Stron: 24
Opracowanie: Agnieszka Bator
Użyj pisaka, połącz punkty i zobacz, co kryje się na obrazku. Poznaj świat mieszkańców wsi – Tomka, Kasi i Agnieszki – i ich zwierząt: kaczuszki, kur, krowy, konika, kotka, świnki, myszki, pieska, motylka, koguta, kozy, królika, pszczółki i indyka.
Dzieci łączą punkty, rysują po liniach przerywanych i kolorują – co przygotuje w ten sposób rękę do nauki pisania. Rozwinie również koncentrację i cierpliwość przedszkolaka. Zabawowa forma zachęci dziecko do pierwszych ćwiczeń związanych z pisaniem i pomoże rozwinąć logiczne myślenie. Dołączony do książeczki pisak i zmywalny papier umożliwiają niekończącą się zabawę w rysowanie i zmazywanie – nieudaną kreskę można zetrzeć i narysować ją jeszcze raz. Oprócz ciekawych rysunków, dzieci znajdą tu także krótkie i zabawne wierszyki o zwierzętach czy pojazdach. To idealne połączenie nauki i zabawy!
Książeczki od Aksjomat to wspaniały pomysł na prezent dla dzieci. Pobudzi wyobraźnię, zapewni wielogodzinną, bezpieczną zabawę, jednocześnie ucząc nowych rzeczy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
